Biz Kimiz?  
  Baysal Metal, Endüstriyel Paketleme ihtiyaçlarınıza kaliteli ve ekonomik çözümler sunan, çemberleme konularında mühendislik ve danışmanlık hizmeti veren, sizin işinizi sizin kadar düşünen işinizdeki çözüm ortağınızdır.  
  Misyonumuz  
  Tüm üretim ve ticari ürünleriyle satış ve satış sonrası servisiyle müşteri memnuniyeti sağlamak.  
  Vizyonumuz  
 

Kalite, hizmet ve güvenilirlikte istikrar.

 
   
Baysal Metal Ambalaj San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.  

1998 yılında kurulan baysal metal faaliyetlerine çemberleme makinelerinin ithalatı ve satışı ile başlamış; 2003 yılında ülkemizde kaliteli çelik ambalaj çemberi imalatı konusundaki talebi değerlendirerek Mavi + Vaxlı çelik ambalaj çemberinin ve tokalarının imalatına başlamıştır. Bu konuda yatırımlarına devam ederek, 2006 yılı başından itibaren boyalı çember imalatı ile çok daha geniş bir müşteri gurubuna hizmet edebilme imkanı doğmuştur.

Endüstriyel ambalajlamada ürün gamını sürekli olarak geliştirmeyi hedefleyen firmamız, yatırımlarına devam ederek 2008 yılı sonunda Alman-İtalyan ortak yapımı, son derece modern ve ileri teknoloji bir PP ( Polipropilen ) çember imalat hattı yatırımı gerçekleştirmiştir.

Modern tesisimizde üretilen PP Çemberler Manuel ve Yarı-Otomatik uygulamalardan, Tam-Otomatik Çemberleme sistemlerine kadar beğeniyle kullanılmakta ve bütün dünyada olduğu gibi her bobinde taahhüt edilen net metre miktarı ile müşterilere önemli maliyet kontrolü ve tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Bunun yanında dünyanın en önde gelen Endüstriyel Ambalaj üreticilerinden M.J Maillis Group Firmalarından SIAT/COLUMBIA/İTALYA ve MIP ( Midwest Industrial Packaging/USA ) ile yapılan işbirliği ve distribütörlük anlaşmaları ile hem çelik hem de plastik çemberlemede basit el aleti uygulamalarından, hat sonu tam otomatik çemberleme sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazede ve tüm sektörlere güvenilir sistem çözümleri sunabilecek konuma ulaşmıştır.

Ayrıca basit mekanik el aletlerinden havalı makinelere kadar bütün makineler için maksimum 5 gün içinde sunduğumuz yedek parça ve servis hizmetiyle müşterilerimiz nezdinde oluşturduğumuz memnuniyetten de kıvanç duyuyoruz.

Konusunda eğitimli ve deneyimli ekibi sizin için en uygun çözümleri sizinle birlikte üretmek üzere hizmetinizdedir.

Daha detaylı bilgi sitemiz içeriğinde sunulmaktadır.

 
STRATEJİMEDYA